Mieliście jako dzieci plastikowego jeża na kredki?

Ja tak.

Zainspirowaliśmy się tym super popularnym kiedyś motywem i stworzyliśmy swoją wersję – drewnianą i ekologiczną.

W ten sposób powstał Jeż, Wieloryb a potem Dinozaur, Jeż Jerzy, Ryba sorter i Kot – drewniane przyborniki które wykonujemy ręcznie na zamówienie. Korzystamy z drewna z drugiego obiegu, uwielbiamy słoje i sęki, „niedoskonałości” materiału, dzięki którym każdy kawałek drewna pisze własną historię.

Oprócz przyborników robimy meble dla dzieci ze sklejki drewnianej, w niepowtarzalnych kształtach i kolorach. Nasze półki i wieszaki ścienne personalizują i urozmaicają dziecięce pokoje, nadając im niepowtarzalny charakter.

Wszystkie nasze rzeczy wykonane są ręcznie przez nas – ojca i córkę. Rodzinnie tworzymy ciekawe i jedyne w swoim rodzaju przedmioty użytkowe, przeznaczone dla dzieci i dorosłych. Nasze meble i dekoracje są tworzone ręcznie, pracujemy osobno nad każdym projektem, starając się żeby był naprawdę wyjątkowy.

Szukasz innego koloru, czegoś specjalnego? Napisz do nas! pszczolainiedzwiedz@gmail.com

Do malowania naszych produktów używamy farb rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne, zalecanych do używania w pokoju dziecięcym, oraz lakierów spełniających normę europejską PN EN 71-3.

Zapraszamy Was do obejrzenia naszych produktów!

Pszczoła i Niedźwiedź