o nas

Wood

Nasze meble i dekoracje tworzone są przez ludzi, którzy lubią otaczać się pięknymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dla tych, którzy doceniają unikatowość i estetykę. Stanowczo nie zgadzamy się na bylejakość i nudę, u nas każdy, mały i duży znajdzie coś wyjątkowego dla siebie.
Nasze produkty to nie tylko meble dla dzieci – to rzeczy także dla odważnych dorosłych, którzy lubią wnętrza z charakterem. Niech żyje kolor!

Do malowania naszych produktów używamy farb rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne, zalecanych do używania w pokoju dziecięcym, oraz lakierów spełniających normę europejską PN EN 71-3.

Tablice korkowe wykonujemy na zamówienie w dowolnym kształcie do wyboru z tych, które proponujemy jako półki i wieszaki.

Rodzinnie tworzymy ciekawe i jedyne w swoim rodzaju przedmioty użytkowe, dla dzieci i dorosłych, żeby wnieść trochę piękna i koloru do twojego domu. Nasze meble są tworzone ręcznie, pracujemy osobno nad każdym projektem, starając się żeby był naprawdę wyjątkowy. Zapraszamy Was do obejrzenia naszych produktów!

Pszczoła i Niedźwiedź